archeVator

MARKA ODKRYTA NA NOWO

Tradycyjny model brandingowy nie działa

Mity marketingowe i obiegowe opinie sprawiają, że wciąż kręcimy się w kółko.

"Wyróżnij się albo zgiń"
nie istnieje

Wszystkie wysiłki dążące do spełnienia hasła: „wyróżnij się albo zgiń” spełzają na niczym.

Lojalność nie jest budulcem marki

A co jeśli klienci nie kochają marek? Nie przywiązują się? I nigdy nie staną się ich ambasadorami? Tak właśnie jest.

ZACZNIJ OD ŚRODKA. STAŃ SIĘ MAGNESEM, NIE PCHACZEM

Poznanie swojego ARCHE – prazasady, dla której marka istnieje, przewraca świat do góry nogami. Przestajesz naśladować innych, a nawet dostosowywać ich rozwiązania do swoich. Dziś, w tak szybko zmieniającym się świecie, nie ma nic gorszego, jak „dobra praktyka”.

Twoja marka powstała, by znaczyć COŚ więcej niż dziś.

Pójście w odwrotnym kierunku: nie wysoko, a głęboko, skutkuje prostotą i jasnością.

To tutaj odkrywamy kluczową INNOWACJĘ, która będzie silnikiem Twojej marki. 

SPRAWDŹ FUNDAMENTY. SOLIDNE?

Proste ćwiczenie pozwoli nam przeskanować markę i wyjść poza obszar marketingu i komunikacji. Po dojściu do ARCHE możemy sprawdzić czy fundamenty marki są wystarczająco solidne.

Czy dom marki jest budowany na piasku czy mocno zakorzeniony? Czy architektura marki jest zgodna z aspiracjami – Twoimi i Twoich odbiorców?

Być może przyczyna tego, że czujesz się jakbyś odkrywał Amerykę na nowo tkwi w tym, drzwi do Twojej marki są zbyt szerokie? A może nie ma w niej wystarczająco silnego ogniska domowego?

Sprawdzimy całą architekturę, wszystkie punkty styku i każdy stan pożądania u Twojego klienta. 

AKTYWUJ MARKĘ W 1 DZIEŃ

Wyjście poza obszar komunikacji i marketingu pokazuje to, na co warto postawić. Nie pozostaje więc nic innego jak przełożyć to na odpowiednią zmianę w życiu klienta, a co za tym idzie jego poznanie i komunikację z nim.

Cały materiał, którego potrzebujesz do przejścia przez ten proces, już masz. Być może jest słabo widoczny lub niedostępny.

Architekt marki pomoże Ci spojrzeć na markę z lotu ptaka i odejść do emocji z nią związanych.

Aktywne podejście do aktywacji

divider2

Kiedy wspominam wcześniejsze procesy pracy nad marką, czuję gule w gardle. Trwały długo. Czasem bardzo długo. Choć od początku dokładnie widziałam markę. Wiedziałam, z czego należy zrezygnować. Co należy wzmocnić. Jakie działania przyniosą rezultat. A jakie doprowadzą do katastrofy.

 

Wszyscy pragniemy spełnienia.
Nie wszyscy jednak mamy świadomość, gdzie ono leży.

 

Dziś już nie pozwalam na marnowanie nieodnawialnego czasu. Nie było jeszcze człowieka, który na łożu śmierci żałowałby, że pracował za mało.

Warsztat archeVator pozwala nam w ciągu 1 do 3 dni przygotować wszystko, czego Twoja marka potrzebuje, by żyć.

Redukujemy ilość czasu poświęcanego na odkładanie i powracanie do projektu, umawianie spotkań i zbyt długą analizę. Redukujemy koszty, które w związku z tym musiałbyś ponieść. Odzyskujemy czas.

 

dni

autorskich narzędzi do dyspozycji

spełniona marka

Wychodzisz z gotową, jasną i kilkustronicową strategią marki. Wiesz jak mówić o swojej marce. Jak inni mają mówić. Gdzie są Twoi odbiorcy. Czego potrzebują. I jaka jest najprostsza droga do ich decyzji.

W świecie usług profesjonalnych marki nie wzrastają dlatego że zwiększają swoje przychody. Wzrastają, bo odkrywają swoje ARCHE – prazasadę dla której istnieją, ODWAGĘ, by podejmować innowacyjne decyzje i SIŁĘ, by wydeptać swoją ścieżkę do spełnienia. Swojego i swoich klientów.

 

Od września 2016 r. archetika działa wyłącznie poprzez sieć Partnerów. Ich lista będzie opublikowana tak szybko, jak będzie to możliwe.

Spraw, by Twoje Miejsce Było Pełne Gości. 15 Dniowe Darmowe Wyzwanie

Odblokuj dostęp do wyzwania.    

FreshMail.pl