Wiedza. Pewność. Szybkość.

SZYBKI SKAN MARKI NA NAJWIĘKSZY CHAOS I NIEPOKÓJ
7

Ciągłe dokładanie do pieca, rozpala go, ale też przepala.
Poszukując coraz to nowych rozwiązań, które mają być antidotum na nasz ból, jedynie przegrzewamy ognisko naszej marki.

W świecie, który bombarduje rozwiązaniami, żeby znaleźć spełnienie, wystarczy iść do źródła.

A to znaczy, że trzeba pójść pod prąd.

Twoja marka powstała, by znaczyć COŚ więcej niż dziś.

Przede wszystkim dla Ciebie.

Spójność działań

Sprawdź, czy wszystkie działania w Twoim biznesie są spójne ze stylem Twojej marki.

Eliminacja przeładowań

Zobacz, gdzie działania generują niepotrzebne koszty i problemy.

Zapełnienie luk

Poczuj, jakie okazje przechodzą Ci koło nosa, podczas gdy pochłania Cię codzienna praca.

01.

SPÓJNOŚĆ DZIAŁAŃ

Często podejmujemy nowe działania i wprowadzamy rozwiązania tylko dlatego, że pojawiło się na naszej drodze. Tymczasem owocne spełnienie smakuje najlepiej tam, gdzie gigantyczna praca przynosi nam jednocześnie satysfakcję. Wejście w tzw. stan FLOW jest możliwe tylko wtedy, gdy kochamy ze wzajemnością działanie, którego się podejmujemy. Sprawdź więc, czy te taktyki, które wykorzystujesz w swoim kołowrotku, są spójne z Tobą.
RELAKS. WYTCHNIENIE. ODPUSZCZENIE. NA SESJI ARCHEQ
Samodzielnie trudno podjąć właściwe decyzje. Kochamy nasze marki i czujemy się z nimi związani silniej, niż jest to potrzebne do uwzględnienia wszystkich trzech sił: zasobów marki, potrzeb odbiorców i znaczącej wizji. Na rynku jest wiele rozwiązań, które umożliwiają samodzielną pracę nad marką. Jednak efekty takich działań, nigdy nie będą tak gigantyczne, jak po sesji archeQ.
  • POZNANI STYLU MARKI 85%
  • ZDEFINIOWANIE LUK 60%
  • REDUKCJA PRZEŁADOWAŃ 90%
|

Sprawiłaś, że zagadnienia, które wydawały mi się pierwszoplanowe, ustąpiły miejsca jeszcze bardziej istotnym kwestiom.

Elżbieta Sokołowska, Korektelka

Zwróciłaś mi uwagę na bardzo istotne kwestie, z których nie do końca zdawałam sobie sprawę a mogą być bardzo ważne a może i nawet przełomowe w kwestii dalszego rozwoju projektu.

– Katarzyna Pihan, Plus Me Project

Twoja uważność, spokojny głos pomagały się otworzyć, zebrać myśli, uporządkować to co siedzi w głowie w pewnym chaosie. Mam poczucie, że model według którego pracujesz, daje odpowiednią strukturę i porządek.

– Magdalena Zalewska

02.

DOWIEDZ SIĘ NA JAKIE PYTANIA JESZCZE MUSISZ POZNAĆ ODPOWIEDŹ

Bez dobrych odpowiedzi na właściwe pytania aktywacja marki jest jak pisanie palcem po piasku. Jeśli chcesz wycisnąć jeszcze więcej soków ze swojej marki musisz wiedzieć: jak wygląda marka w wersji idealnej, kto jest Twoim idealnym klientem i dlaczego w ogóle ma działać (a więc i być spełnieniem dla swoich odbiorców). Sęk w tym, że o ile łatwo jest odpowiedzieć na te pytania, o tyle trudno zweryfikować trafność tych odpowiedzi. Jeśli nie chcesz zbudować zamku na piasku, ale realną oazę spełnienia, sesja archeQ sprawi, że poczujesz kiedy odpowiedź jest właściwa, a kiedy opiera się tylko na pewnej projekcji.

03.

POZNAJ LUKI, KTÓRE WARTO WYKORZYSTAĆ, BY WZMOCNIĆ SUKCES TWOJEJ MARKI

Działając w naszym kołowrotku rzadko spostrzegamy okazje, które same pukają do naszych drzwi. Zbyt zajęci pracą w biznesie, nie mamy już czasu rozglądać się wokół i patrzeć na niego lotu ptaka. Sesja archeQ pokaże Ci gdzie tkwi niewykorzystany potencjał wśród działań, które już podejmujesz. Niezwykle rzadko trzeba podejmować nowe wysiłki. Najczęściej wystarczy lekko wzmocnić te, które już podejmujemy.

Relaks. Wytchnienie. Odpuszczenie.

divider2

Wokół nas wszystko się zmienia. Z każdej strony zalewają nas tony nowych informacji. W całym tym szumie, gdzie wszystko wygląda podobnie, trudno jest podejmować trafne wybory. W takim chaosie, pędzie, wyścigu, kiedy wszyscy inni nawołują do tego by jeszcze więcej, szerzej i intensywniej, ja zapraszam Cię do mojego Cichego Gabinetu na pierwszą sesję archeQ – skanowania jakości marki. Co kwartał odbywam około 15 takich sesji i wiem, że nasza dwugodzinna , spokojna rozmowa odmieni Twój biznes i życie.

 

sesji co kwartał

%

pracy za nami

godziny Twojego czasu

Wychodzisz z gotowym, jasnym i jednostronicowym planem akcji – jak wzmacniać swoją markę dzień po dniu. Być może z listą pytań, na które trzeba jeszcze odpowiedzieć. I na pewno z pozostawionym ciężarem ciągłego gonienia za nowymi rozwiązaniami.

W świecie usług profesjonalnych marki nie wzrastają dlatego że zwiększają swoje przychody. Wzrastają, bo odkrywają swoje ARCHE – prazasadę dla której istnieją, ODWAGĘ, by podejmować innowacyjne decyzje i SIŁĘ, by wydeptać swoją ścieżkę do spełnienia. Swojego i swoich klientów.

 

Od września 2016 r. archetika działa wyłącznie poprzez sieć Partnerów. Ich lista będzie opublikowana tak szybko, jak będzie to możliwe.

Spraw, by Twoje Miejsce Było Pełne Gości. 15 Dniowe Darmowe Wyzwanie

Odblokuj dostęp do wyzwania.    

FreshMail.pl